Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Firma

MOTION_ Driven by Engineers

 

Historie firmy TAT začala v roce 1985. Matthias Mayer, zatím jen v podkroví v domě rodičů, založil vlastní konstrukční a projekční kancelář. O tři roky později dále rozšířil své podnikání založením firmy TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH, se kterou se začal specializovat na pohonovou a transportní techniku.

Rychle navázal partnerství s významnými výrobci a dodavateli z celé Evropy. V devadesátých letech převzal zastoupení Schüco Design-Aluminiumsystems a s čistě obchodní firmy se rázem stala firma dodávající systémová řešení. V roce 2003 se TAT rozrostlo přes hranice Rakouska. Matthias Mayer a jeho partner Wolfgang Göweil založili v Českých Budějovicích TAT – Pohonová Technika s.r.o a od té doby úspěšně působí i na českém trhu.

 

Pořád se zlepšujeme

Od počátku se snažíme hledat nové cesty, jak vylepšit naše služby a produkty. Od roku 2013 má naše firma nový slogan - POWERTRAIN_ COMPLETE, který ukazuje směr našeho dalšího vývoje. V roce 2015 přesídlila centrála firmy do TIP Leonding – nově vybudovaného technologického parku. Nový technologický a inovační park nastavuje nové standardy, dává firmě vyšší konkurenceschopnost a nabízí TAT dostatek prostoru pro budoucí expanzi.

 

V roce 2017 začala firma realizovat velké změny v image značky. Společnost výrazně zapracovala na textové a vizuální prezentaci značky. Ve spojení s našim kvalitním sortimentem, prvotřídním poradenstvím a oddaností našim zákazníkům jsme nejlépe připravení na budoucnost naši i našich zákazníků.

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC