Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

Inovace v oblasti ochrany vodicích drah

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Firma   |  News   |  Inovace v oblasti ochrany vodicích drah

Inovace v oblasti ochrany vodicích drah

 

Jakožto specialisté na oblast pohonných, přepravních a systémových technologií řešení nabízíme také širokou škálu produktů v oblasti ochrany vodicích drah. S jejich výrobcem, společností P.E.I., nás pojí desetiletí úspěšné spolupráce, a tak víme, že se její produkce vyznačuje vysokou kvalitou, vyváženým poměrem cena–výkon a odhodláním přinášet inovativní řešení.

 

Také v letech 2019 a 2020 pracovala firma P.E.I. na zlepšení svých stávajících produktů a vyvíjela nové. Tady je přehled veškerých novinek.

 

Krytování pro jakoukoliv výšku

Nový produkt Wave Cover představuje v oblasti ochrany vodicích drah okamžitě dostupný doplněk pro již dobře známé krytování střech pro portálové frézky Wave Sky. Krytování Wave Cover na rozdíl od krytování Wave Sky dokáže kompletně zakrýt i všechny stroje s osou Z do výšky 2 metrů. Díky tomu je pod krytováním více volného prostoru a jeho instalace je možná pro libovolnou výšku vodicích drah. Do pracovního prostoru lze vstoupit, aniž by bylo nutné kryt otevírat.

 

Kryt Wave Cover je založený na modulárním systému v podobě sedlové střechy – má tvar portálu s rameny a střechou. V ramenech se nachází nově vyvinutý systém závěsů z umělé hmoty, který je dostatečně tuhý, aby zabránil naklánění, ale zároveň dostatečně flexibilní, aby umožnil otevírání a zavírání mechanismu. Rámy přitom zůstávají neustále paralelní a vertikální.

Nový víceosý roletový kryt

Navíjecí článková zástěna Corner Roll-up JM je jeden kryt, který je však schopný chránit v několika směrech (horizontální + vertikální) zároveň. Zástěna se navíjí pomocí pohybového mechanismu od firmy PEI a odvíjí se přes postranní integrované řetězy pomocí hnaného řetězového kola. Je vyrobena z nového hliníkového profilu JM o tloušťce 15,5 mm. Krytování je standardně možné vybavit vnitřním osvětlením a čirými nebo zastíněnými průhledítky a dokáže odolávat nárazům v souladu s normou DIN EN 12417.

Lehký přední kryt

Novinkou v našem portfóliu výrobků pro ochranu vodicích drah je i Unique Steel Cover, ochranné krytování s lamelami z ušlechtilé oceli. Tento kryt je navržen pro čelní pracovní pozici, funguje na principu synchronizace a na osy stroje přenáší pouze minimální tažné síly.

Inovativní systémy krytování jako komplexní řešení

Nový produkt Dual Barrier System v sobě spojuje teleskopický kryt a tepelně svařovaný voděodolný ochranný měch, díky čemuž vzniká dokonale nepropustný krycí systém. Chladicí kapalina, která se dostane pod teleskopický kryt, je pomocí ochranného měchu odváděna do sběrné vany. Tím je zabráněno jejímu smíšení s olejem hydrostatických vedení.

 

Kryt Dual Barrier System se vyrábí ve třech odlišných provedeních, která se navzájem liší svými nosnými plochami a minimálním stlačením: Dual Barrier – 2EVO, Dual Barrier – 4SPC a Dual Barrier – 4STD.

Veškerá inovativní řešení již firma P.E.I. přihlásila k patentování.

 

 

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC