Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

Inovativní řešení systémové techniky TAT

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Firma   |  News   |  Inovativní řešení systémové techniky TAT

Inovativní řešení systémové techniky TAT

 

Společnost TAT – pohonová technika s.r.o. představuje novinku pro rok 2022 v oblasti systémové techniky. ROLLERTOP_SORTER jako inteligentní řešení třídiče nyní s okamžitou platností doplňuje sortiment výrobků TAT.

 

 

Univerzálně použitelný ROLLERTOP_SORTER od firmy FS Solutions představuje inovativní kombinaci pásového a kobercového řetězového dopravníku. Zabalené výrobky jsou rychle, spolehlivě a bez chyby tříděny a dopravovány.Po identifikaci balíku podle čárového nebo QR kódu se aktivují kuličky ve výhybkovém pásu a výrobek je systematicky dopraven do svého individuálního cílového místa. Se šířkou pásu 448 mm nebo 612 mm zvládá dopravníkový pás odbavit až 1800 výrobků za hodinu od minimální velikosti 50 mm x 50 mm a s maximální kusovou hmotností 32 kg. Toto modulární, flexibilní a prostorově úsporné řešení systémové techniky se hodí obzvláště pro oblast E-Commerce, ale také pro potravinářství a průmysl spotřebního zboží.

 

 

 

 

"ROLLERTOP_SORTER nabízí optimální řešení pro podávání a odvádění výrobků s flexibilním přiřazením cíle. Dopravníkový pás potřebuje díky své modulární konstrukci poměrně málo místa a je nanejvýš flexibilně použitelný. Inovativní řešení přepravy od našeho partnera FS Solutions dokonale rozšiřuje náš sortiment systémové techniky."

 

Pavel Suda
vedoucí technik

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC