Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

NOVINKA v portfoliu TAT: flexibilní tříosý systém HS3

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Firma   |  News   |  NOVINKA v portfoliu TAT: flexibilní tříosý systém HS3

NOVINKA v portfoliu TAT: flexibilní tříosý systém HS3

 

V portfoliu lineární techniky TAT jsou od nynějška k dispozici standardizované, ale zároveň individualizované víceosé systémy.

 

Možností pohybu je v trojrozměrném prostoru je spousta – malých i velkých. Náš nový flexibilní tříosý systém HS3 představuje okamžitě dostupný standardizovaný A ZÁROVEŇ individualizovaný víceosý systém pro polohování ve směru osy X, Y i Z.

Základ tohoto tříosého systému tvoří dvojitá osa HD pro pohyb ve směru X, která zaručuje rychlé a zároveň přesné polohování. Pohyb ve směru osy Y zajišťuje lineární stůl z řady HT-B, který je díky integrovanému dvojitému vedení schopen snášet vysoké momenty a vykazuje mimořádnou ohybovou tuhost. O dynamické pohyby ve směru osy Z se stará konzolová osa z řady HC s ozubeným řemenem Omega a výjimečně lehkou, ale přesto vysoce tuhou konzolou.

 

Standardní verzi produktu lze personalizovat podle přání zákazníka: přizpůsobit lze jak konstrukční velikost, tak zdvih ve všech třech směrech pohybu, a to s přesností na milimetry. K dispozici jsou četné dodatečné volitelné možnosti, např. koncové spínače, energetické řetězy nebo adaptéry pro připojení různých pohonů. Tříosý systém, který si zákazník nakonfiguruje, se dodává kompletní a připravený k instalaci.Pro dvojrozměrné „plošné“ manipulační úlohy ve směru os X a Y je obzvláště vhodný náš dvouosý systém HS2. Dynamické polohování ve směru osy Y u něj zajišťuje podle volby zákazníka buď osa s ozubeným řemenem (HM-B), nebo lineární stůl (HT-B). I v tomto případě je zdvih v obou osách volně nastavitelný s přesností na milimetry. V nabídce jsou flexibilní možnosti přizpůsobení pro všechny běžné typy motorů a také volitelné energetické řetězy pro směr X i Y. Po provedení příslušného výběru zákazníkem se produkt dodává jako kompletní systém připravený k instalaci.Náš tým vám s radostí pomůže s výběrem těch správných produktů v oblasti lineárních os – od samostatných komponent přes hotové jednotlivé osy až po individualizované víceosé systémy. Naše rozsáhlé portfolio lineárních os nabízí širokou škálu produktů, které zajisté vyhoví vašim požadavkům

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC