Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

Novinka v portfoliu TAT: pohonné prvky z nerezové oceli

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Firma   |  News   |  Novinka v portfoliu TAT: pohonné prvky z nerezové oceli

Novinka v portfoliu TAT: pohonné prvky z nerezové oceli

 

Pohonné prvky z nerezové oceli – navržené speciálně k použití v potravinářství a při výrobě nápojů, v oblasti zdravotnické techniky, farmaceutického průmyslu, výroby kosmetiky a také v trvale vlhkých prostředích – jsou novou součástí portfolia produktů TAT v oblasti pohonné techniky.

 

Díky této inovaci vám nyní můžeme nabídnout známé a osvědčené produkty z našeho sortimentu také v provedení z vysoce kvalitní nerezové oceli: motory, kuželová soukolí, zdvižné převodovky, pravoúhlé převodovky, spojky, řetězová kola, svěrné sady, přesné válečkové řetězy, napínáky řetězu, upínací kroužky i upínací pouzdra Taperlock. Od našich dosavadních standardních produktů se tyto výrobky liší následujícími vlastnostmi:

 

  • Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli.
  • Mají vysoce lesklý povrch v kvalitě převyšující 80 GU.
  • Jsou zaměřeny na dlouhou životnost a snadné čištění a údržbu.
  • Hodí se pro oblasti, ve kterých je nezbytné dodržovat zásady HACCP.
  • Představují optimální pohonné řešení pro hygienicky citlivé oblasti s velkými nároky na čistotu.

 

 

Perspektivní a moderní motory superprémiové výkonnostní třídy IE4 jsou vybaveny třímetrovým kabelem, mohou být poháněny prostřednictvím invertoru a jsou navržené tak, aby se daly snadno vybavit brzdou nebo digitálním měřícím systémem.

 

Převodovky z nerezové oceli s kuželovými koly jsou tiché a mají vysoký stupeň účinnosti E = 0,98 při nízké vůli v ozubení a nízké provozní teplotě.

 

Nová řada produktů se vyznačuje také udržitelností z hlediska životního prostředí: díky větší výkonnosti přináší například snížení spotřeby proudu. Nerezová ocel nepředstavuje odpad a dá se recyklovat s vysokou mírou výtěžnosti. Užitek pro naše zákazníky: snížení nákladů při každodenních pracovních a výrobních činnostech, především v oblasti údržby a výdajů na čistotu.

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC