Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

PFHE planetová převodovka

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Firma   |  News   |  PFHE planetová převodovka

Novinky v programu:

 

PFHE planetová převodovka s vysokým zatížením

 

 

Atraktivní alternativa pro velké radiální zatížení

 

 

Ekonomická řada od našeho dlouholetého obchodního partnera Neugart se v polovině října „rozrostla“: Nová standardní převodovka PFHE byla poprvé představena na Motek 2019 a nyní je k dispozici také u nás. PFHE nabízí cenově výhodnou alternativu pro aplikace s vysokým zatížením, u kterých dochází k vysokému radiálnímu zatížení, přičemž přesnost převodovky s omezenou vůlí není nezbytná.

 

Hlavní výhody

 

  • Vysoké radiální zatížení až 5 150 N (pro velikost 110)
  • Třída ochrany IP65
  • Příruba odpovídá EN ISO 9409-1, bez drážky pro pero
  • Osvědčené ekonomické ozubení (přímé ozubení)

Planetová převodovka PFHE má dvě speciální předepnutá ložiska s úhlovým válečkem. I přes svoji kompaktní konstrukci dokážou absorbovat vysoké síly. Výsledkem je, že nový vývoj na výstupu toleruje radiální síly až do 5100 N, k nimž obvykle dochází v pohonech pojezdu nebo v aplikacích s pastorkem nebo řemenicí.

Přizpůsobitelnost

Bezproblémové připojení k výstupní přírubě umožňuje mechanické rozhraní (bez drážky pro pero) standardizované podle EN ISO 9409-1, skrze níž lze převodovku snadno a rychle integrovat. Hnací příruba může být individuálně přizpůsobena příslušnému motoru.

Odolnost a síla

Radiální hřídelové těsnění splňuje požadavky třídy ochrany IP65 na výstupní straně. Prach nebo vodní paprsky neovlivňují funkčnost, takže je převodovka vhodná i pro použití v nepříznivých okolních podmínkách. Díky celoživotnímu mazání funguje PFHE bez údržby. Díky přímému ozubení s kolmo řezanými zuby, zajišťuje tato převodovka vysoký výkon.

Kompaktní model je ve 3 velikostech

Jako nová součást řady Neugart Economy nabízí PFHE všechny výhody známé a osvědčené produktové řady. Model je také k dispozici v krátké době od velikosti šarže 1 ve třech velikostech s průměrem středícího límce na výstupní přírubě buď 64, 90 nebo 110 mm a pro 1 nebo 2 stupňové poměry od i = 3 do i = 100. PFHE kombinuje velmi kompaktní provedení stávající převodovky PLFE se zvýšeným výkonem.

Osobní poradenství je pro nás důležité

Máte-li jakékoli dotazy ohledně nové planetové převodovky, neváhejte nás kontaktovat.

Klikněte sem pro planetární soukolí PFHE!

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC