Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

Vysokozátěžová planetová převodovka PFHE

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Firma   |  News   |  Vysokozátěžová planetová převodovka PFHE

Novinka v programu:

 Vysokozátěžová planetová převodovka PFHE

 

Atraktivní novinka pro vysoká radiální zatížení

 

 

Řada Economy Line od našeho dlouholetého partnera firmy Neugart má od poloviny října nový přírůstek: nová standardní převodovka PFHE byla poprvé představena na veletrhu Motek 2019 a nyní je k dostání také u nás. PFHE představuje cenově přitažlivou alternativu pro použití v aplikacích, kde vznikají vysoká radiální zatížení, ale které nutně nevyžadují exaktnost přesných převodovek se sníženou vůlí v ozubení.

 

 

Výhody v kostce

 

  • Vysoká radiální zatížení – až 5 150 N (u velikosti 110)
  • Stupeň krytí na výstupní straně: IP65
  • Příruba odpovídá normě EN ISO 9409-1, bez otvoru pro spojovací čep
  • Osvědčené (přímé) ozubení řady Economy Line

Planetová převodovka PFHE disponuje dvěma speciálními předepjatými šikmými válečkovými ložisky. Ta dokáží navzdory své kompaktní struktuře absorbovat značně vysoké síly. Díky tomu je tento nově vyvinutý produkt schopen snášet na výstupu radiální síly až 5100 N, které se typicky vyskytují u jízdních pohonů nebo u aplikací s pastorkem, případně s řemenicí.

Přizpůsobivost

Bezproblémové propojení s výstupní přírubou umožňuje mechanické rozhraní (bez otvoru pro spojovací čep) vyhovující normě EN ISO 9409-1, pomocí kterého lze převodovku velmi snadno a rychle zapojit. Vstupní přírubu lze snadno přizpůsobit příslušnému motoru.

Dlouhá životnost a vysoký výkon

Radiální těsnicí kroužek hřídele na výstupní straně zajišťuje splnění požadavků pro stupeň krytí IP65. Prach ani tryskající voda nemají tedy na funkčnost vliv, takže převodovka je vhodná také pro použití v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Díky mazání pro celou dobu životnosti pracuje převodovka PFHE bez nutnosti údržby. Jako převodovka s přímým ozubením poskytuje vysokou hustotu výkonu.

Kompaktní ve 3 velikostech

Jakožto nový člen úsporné řady Economy Line od firmy Neugart nabízí převodovka PFHE všechny přednosti stávajících členů této známé a osvědčené řady. Model je k dostání s krátkou dodací lhůtou v počtu kusů od 1 výše ve třech velikostech s průměrem středicího nákružku na výstupní přírubě 64, 90 nebo 110 mm a pro 1stupňové nebo 2stupňové převody s převodovým poměrem od i=3 do i=100. Při tom všem spojuje PFHE velice kompaktní design stávajících převodovek PLFE se zesíleným výstupem.

Osobní poradenství je pro nás důležité

Máte-li jakékoli dotazy ohledně nové planetové převodovky, neváhejte nás kontaktovat.

Informace o planetové převodovce PFHE naleznete zde!

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC