Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

Planetová převodovka NGV

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Firma   |  News   |  Planetová převodovka NGV

NOVINKA: Planetová převodovka NGV pro bezobslužná transportní vozidla

 

Nově vyvinutá převodovka pro vysoká radiální zatížení u automaticky naváděných vozidel (AGV) a pro další vysokozátěžové aplikace

 

Poprvé představena v říjnu na mezinárodním odborném veletrhu Motek, ihned k dostání u nás: Nová planetová převodovka NGV od firmy Neugart. Klíčové vlastnosti tohoto produktu jsou dokonale optimalizovány pro použití u průmyslových automaticky naváděných vozidel (AGV). Zásadní roli přitom hrají ložiska: jsou provedena a umístěna tak, aby umožnila snést vysoká radiální zatížení na výstupu.

 

Vysoká radiální zatížení u automaticky naváděných vozidel (AGV)

 

Průmyslová automaticky naváděné transportní vozíky převážejí velké náklady 24 hodin denně, takže u nich existují vysoké požadavky na konstrukci a mechaniku. Protože u automaticky naváděných vozidel bývá převodovka přímo v kole, působí v závislosti na typu vozidla na výstupní ložiska převodovky celá váha vozu plus váha nákladu. Důsledkem jsou vysoká radiální zatížení. Omezené místo ve vozidle navíc vyžaduje obzvláště prostorově úspornou a kompaktní konstrukci převodovky.

 

Nová planetová převodovka NGV vyhovuje těmto speciálním požadavkům pomocí předepjatých šikmých válečkových ložisek, která jsou díky své konstrukci schopna absorbovat značně vysoké síly. Kolo přitom nepotřebuje samostatné zavěšení: zatížení přebírají výstupní ložiska převodovky.

Jednoduchá a přímá montáž

 

U převodovky NGV bylo optimalizováno rozhraní mezi převodovkou a podvozkem: montážní příruba převodovky je nyní umístěna tak blízko podvozku, že ji lze montovat přímo tam.

 

Další výhoda vedle snadné instalace: motor a převodovku lze předmontovat jako jednu jednotku a poté je nainstalovat společně. Díky použití nejrůznějších adaptérů lze připojit téměř jakýkoliv motor. Kolo samotné se montuje zvenčí přímo na výstupní přírubovou hřídel a v případě potřeby (např. údržba) se dá snadno a rychle vyměnit.

Výhody v kostce

 

  • Ideální pro velká radiální zatížení
  • Extrémně úsporná z hlediska prostoru
  • Více než 95% účinnost
  • Lze objednat již od 1 kusu
  • Spolehlivá a bezúdržbová
  • Odolná vůči vodě a nečistotám
  • Vynikající poměr cena–výkon
  • Nezávislá na motoru


Osobní poradenství je pro nás důležité

 

Převodovku NGV nabízíme ve třech různých velikostech s maximální nosností jedné převodovky od 400 kg po 1 200 kg. Pro každou velikost převodovky existují speciálně vyvinutá kola pro velkou zátěž o průměrech 160 mm, 200 mm nebo 250 mm. Maximální rychlost může být až 2 m/s (7,2 km/h).

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC