Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

Nové planetové převodovky s namontovaným pastorkem

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Firma   |  News   |  Nové planetové převodovky s namontovaným pastorkem

Nové planetové převodovky s namontovaným pastorkem v programu

Novinka pro pohony ozubenou tyčí od specialisty na převodovky Neugart

 

Kombinace převodovky a pastorku z našeho portfolia výrobků vyvinuté speciálně pro pohony ozubenou tyčí nabízejí maximální flexibilitu a ideální možnosti technického sladění.

U pohonů ozubenou tyčí působí na poháněný pastorek často velké radiální a axiální síly. Integrované kombinace převodovek a pastorků od našeho partnera, firmy Neugart, těmto specifickým silám díky své vysoké mechanické zatížitelnosti dobře odolávají a dokážou vydržet axiální síly až 30 000 N při maximální rychlosti posuvu až 650 m/min. Převodovky jsou vybavené výkonnými kuželíkovými ložisky v uložení výstupní hřídele a mohou – i při vyšším zatížení – dynamicky pohybovat s velkými hmotnostmi.

Dva typy výrobků – nesčetné možnosti kombinací

U nového výrobku jsou na výběr dva druhy pastorků:

Pastorek PK1 je namontovaný na ozubené hnací hřídeli převodovky, přičemž potřebnou spolehlivost spojení zajišťuje vnitřní ozubení podle normy DIN 5480. Pastorek má jak šikmé, tak přímé ozubení a dodává se ve čtyřech různých modulech a s různým počtem zubů.

Pastorek PM1 je určen pro převodovky s přírubovou hnací hřídelí a je vybavený mechanickým rozhraním podle normy EN ISO 9409-1. Tento pastorek má pouze šikmé ozubení, ale rovněž se dodává ve čtyřech různých modulech a s různým počtem zubů.

Pastorky mohou být volitelně kombinovány celkem s osmi konstrukčními řadami převodovek – s řadou Economy Line nabízející vynikající poměr ceny a výkonu, ale také s řadou Precision Line vyznačující se vysokou přesností precizních převodovek. Četné možnosti kombinací pastorků a různých typů planetových převodovek umožňují najít dokonale vyladěné řešení pro nejrůznější požadavky a kritéria – například konstrukční situace nebo přesnost.

Jednoduché výpočty a dimenzování

Dimenzování je podporováno programem Neugart Calculation Program (NCP), v kterém lze vypočítávat komplexní průběhy zatížení v hnacím ústrojí a na jejich základě vybírat kombinace motoru, převodovky a pastorku pro konkrétní použití. Převodovka s pastorkem se vybírá přímo z databáze, výpočet se zobrazuje v liště výsledků a technické parametry pastorku se přenášejí do výpočtu, což pro naše zákazníky znamená neocenitelnou úsporu času a usnadnění práce.

© Fotografie: Neugart

 

 

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC