Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

TAT a Nadella prohlubují spolupráci

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Firma   |  News   |  TAT a Nadella prohlubují spolupráci

TAT a Nadella prohlubují spolupráci

TAT – nový obchodní partner skupiny Nadella

 

Po mnoha letech spolupráce se společností Nadella, specialistou na lineární techniku, naváže nyní společnost TAT – POHONOVÁ TECHNIKA s.r.o. z Českých Budějovic exkluzivní obchodní partnerství v České republice s celou skupinou Nadella.

 

Od svého založení v roce 1958 se společnost Nadella rozvinula z dodavatele valivých ložisek, komponent lineárního vedení a lineárních os v kompetentního systémového partnera pro všechny oblasti lineární a rotační pohonné techniky se specializovanými výrobními podniky a celosvětovou prodejní sítí.

               

TAT a Nadella: Osvědčená spolupráce

Již před více než deseti lety začali specialisté na pohonnou a automatizační techniku v TAT prodávat a využívat produkty Nadella pro individuální řešení u svých zákazníků. Vysoké standardy kvality a co nejlepší služby zákazníkům jsou společné hodnoty, které připravily půdu pro dnešní obchodní partnerství.

(Fotografie byla pořízena při dodržení tehdy platných rámcových podmínek COVID19.)

 

Kromě již osvědčených produktů Nadella v sortimentu TAT, jako jsou lineární osy a vedení nebo teleskopické lišty, bude mít nyní TAT přístup také k nabídce značek DURBAL, chiavette Unificate, SHUTON, Ipiranga a DAMO.

 

Inovativní a tradiční značky pod jednou střechou

Od roku 1979 je společnost DURBAL symbolem nejvyšší kvality, spolehlivosti a přesnosti, pokud jde o hydraulické výkyvné hlavy, výkyvné hlavy s válečkovými nebo kluznými ložisky, kloubová ložiska a systémové tyče. Prvky strojů lze použít v nejrůznějších oblastech průmyslu.

 

Kromě toho bude mít nyní společnost TAT k dispozici také známé výrobky italského výrobce chiavette unificate, jako jsou například samomazné výkyvné hlavy a ložiska.

 

S rozsáhlým sortimentem kuličkových šroubových převodů od společností SHUTON a Iparanga rozšiřuje společnost TAT také své portfolio kuličkových šroubů.

 

Aktuální produktové inovace skupiny Nadella doplňují lineární pohybová a automatizační řešení s lineárními moduly a kartézskými portály od italského výrobce DAMO. V závislosti na oblasti použití vybírají specialisté v TAT nejvhodnější technologii pro specifické požadavky zákazníka.

Se společností TAT nás spojuje dlouholetá spolupráce. Jsem proto velmi potěšen, že jsme nyní mohli toto partnerství obnovit a rozšířit ho na celý sortiment produktů skupiny Nadella.
Stávající i budoucí zákazníci v České republice tak budou profitovat z kompetentního místního kontaktu, který má vynikající odborné znalosti v oblasti pohonných technologií.

Michael Vogel
(jednatel skupiny Nadella)
Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC