Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

Osobní poradenství

Zde najdete:  www.tat.cz   |  Služby   |  Osobní poradenství

Zodpovědnost

 

Ke každé poptávce a objednávce či projektu přistupujeme vždy zodpovědně.

 

Bez ohledu na to, jaké požadavky jsou na nás kladeny, vždy poskytujeme maximální podporu a servis v průběhu celého projektu. Více než 25 let zkušeností a neustálý rozvoj naší společnosti nám přineslo ocenění „Leitbetrieb Austria“. Našim zákazníkům poskytujeme něco víc.

 

 

Předmontáž

Aby byla zachována nejvyšší kvalita dodávaných pohonových soustav, provádí naši technici v montážním centru kompletační předmontáž jednotlivých komponentů. Proces je neustále kontrolován projektovým manažerem. Kontrola jakosti a použití nejmodernějších technologií jsou pro nás standardem. 

 

Konfigurace

Díky našim schopnostem a dlouholetým zkušenostem z různých průmyslových oblastí, navrhneme optimální pohonovou soustavu i pro Vaše stroje a zařízení. Bereme v potaz všechny parametry a zohledňujeme Vaše požadavky.

 

Pozáruční servis

Zajišťujeme optimální výkonost a efektivitu našich produktů během celého životního cyklu. Pomůžeme Vám s výběrem, návrhem či modernizací stávajících součástí stroje, popř. navrhneme optimální řešení nebo náhradu stávajících dílů. 

 

Široká nabídka produktů

Díky naší spolupráci s předními vývojáři a výrobci komponentů, výhradními obchodními zástupci a našemu členství v globální síti dodavatelů nabízíme jedno z největších produktových portfolií, tvořené více než 14.000 komponent. Pomůžeme vám najít optimální řešení. Garantujeme krátké dodací lhůty a maximální spolehlivost.

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC