Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

Vánoční prázdniny 2020

04.12.2020
Naše kancelář bude od 21. prosince 2020 do 3. ledna 2021 uzavřena.

TAT rozšiřuje svoje portfolio lineární techniky

11.01.2021
Díky produktům firmy HIWIN, specialisty na lineární techniku, nabízíme od nynějška ještě širší škálu produktů v oblasti profilových vodicích kolejnic, kuličkových šroubů a lineárních os.

NOVINKA v portfoliu TAT: flexibilní tříosý systém HS3

23.11.2020
Víceosé systémy HS3 a HS2 rozšiřují náš sortiment v oblasti lineárních os.

Do you want to know more about TAT?

Produkty

Naše široká nabídka produktů z oblasti pohonové techniky zahrnuje - ozubené tyče, převodovky, spojky, lineární techniku a kompletní ochranu vodících drah. Hliníkový stavebnicový systém, manipulační technika a ochranné systémy pak tuto nabídku dále rozšiřují a doplňují. Všechny výrobky, který od nás obdržíte, jsou před dodáním vždy kontrolovány a testovány podle nejpřísnějších kritérií.

Engineering

Dlouholeté zkušenosti našich techniků a pečlivý výběr požitých materiálů, to vše jsou předpoklady pro funkční projekty s optimálním poměrem cena/výkon. Prostřednictvím kombinace vysoce kvalitního sortimentu, znalostem našich techniků a osobní péče o zákazníka, zajišťujeme vždy nejlepší možná řešení Vašich projektů.

Služby

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti dopravní a systémové techniky nám umožňují nacházet optimální technická řešení. Zaměření na zákazníka nám umožňuje využít naše dlouholeté zkušenosti, dovednosti a velké technické zázemí. Zákazníci se mohou spolehnout na naši nabídku kompletních služeb, plánováním počínaje a úspěšným uvedením do provozu konče. Na konci tohoto řetězce je vždy ideální technické řešení, které splňuje všechny požadavky Vašeho projektu.

Víme, na čem záleží

Vše na jednom místě, to je naše výhoda. Jako aplikační inovátoři disponujeme dlouholetými zkušenostmi: víme, na čem záleží a jak Vašemu projektu naším technickým know-how dopomoci k úspěchu.

 

Zákazníci se mohou spolehnout na naši nabídku kompletních služeb, plánováním počínaje a úspěšným uvedením do provozu konče.

 

MOTION_ Driven by Engineers

WPLFE Ekonomické úhlové převodovky


Nová úhlová planetová převodovka od firmy Neugart je mimořádně úsporná a díky malé montážní výšce a velké torzní tuhosti je ideálním řešením přesných pohonů s použitelností v mnoha oblastech. Standardizovaná příruba (EN ISO 9490-1) zaručuje jednoduchou, bezpečnou a rychlou montáž dalších komponentů.

Zobrazit podrobnosti

 

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC