Ihr Browser ist veraltet und könnte Problem bei der Darstellung der Webseite haben.OK

Zde najdete:  www.tat.cz

Produkty

Naše široká nabídka produktů pohonové techniky zahrnuje ozubené tyče, převodovky, spojky, lineární techniku a kompletní ochranu vodících drah.
Náš hliníkový profilový systém, manipulační technika a další ochranné systémy doplňují naše široké portfolio. Všechny naše produkty jsou před dodáním pečlivě kontrolovány a testovány.

Engineering

Díky kombinaci vysoce kvalitního sortimentu a osobní péče o zákazníka, Vám zajistíme vždy nejlepší možná řešení.
Díky rozsáhlým znalostem našich expertů vytváříme pro naše zákazníky promyšlená řešení na míru. Z pečlivě vybraných produktů vytváříme funkční projekty s optimálním poměrem cena/výkon.

Služby

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti dopravní a systémové techniky nám umožňují nacházet optimální technická řešení. Zaměření na zákazníka nám umožňuje využít naše dlouholeté zkušenosti, dovednosti a velké technické zázemí. Zákazníci se mohou spolehnout na naši nabídku kompletních služeb, plánováním počínaje a úspěšným uvedením do provozu konče. Na konci tohoto řetězce je vždy ideální technické řešení, které splňuje všechny požadavky Vašeho projektu.

Víme, na čem záleží

Vše na jednom místě, to je naše výhoda. Jako aplikační inovátoři disponujeme dlouholetými zkušenostmi: víme, na čem záleží a jak Vašemu projektu naším technickým know-how dopomoci k úspěchu.

 

Zákazníci se mohou spolehnout na naši nabídku kompletních služeb, plánováním počínaje a úspěšným uvedením do provozu konče.

 

MOTION_ Driven by Engineers

WPLFE Ekonomické úhlové převodovky


Nová úhlová planetová převodovka od firmy Neugart je mimořádně úsporná a díky malé montážní výšce a velké torzní tuhosti je ideálním řešením přesných pohonů s použitelností v mnoha oblastech. Standardizovaná příruba (EN ISO 9490-1) zaručuje jednoduchou, bezpečnou a rychlou montáž dalších komponentů.

Zobrazit podrobnosti

Nejprodávanější

Nahoru
© Copyright 2017       TAT-Technom-Antriebstechnik GmbH       www.tat.at created by CIC